Доступность ссылки

«Погибших это не вернет, но правда воцарится» – из крымских сетей


Коллеги и родственники членов экипажа самолета МАУ «Боинг 737-800», потерпевшего катастрофу в Иране, скорбят по погибшим. Киев, аэропорт «Борисполь», 8 января 2020 года

Власти Ирана официально признали, что самолет «Международных авиалиний Украины», упавший под Тегераном, был «непреднамеренно» сбит военными. Собрали для вас реакции крымчан в соцсетях.

Согласно заявлению иранских властей, лайнер был ошибочно принят «за вражескую цель», когда повернул в сторону одного из важных объектов Корпуса стражей исламской революции. Военные находились «на самом высоком уровне готовности» на фоне обострившихся отношений с США, что привело к «человеческой ошибке», – заявил официальный Тегеран.

Vladislav Osipov

Хватило мужества признать

Виктор Попов

Как важно иметь здоровую нервную систему, находясь на боевом посту!

Олег Ясак Кудинский

Ещё у них российская система ПВО и наши консультанты...а может быть, даже наши контрактники - спесиалисьты за пультами радаров и ракет...

Заявление иранских властей поставило точку в спорах о причинах авиакатастрофы. На этом фоне стали выглядеть еще более нелепыми многочисленные версии, озвученные в российских СМИ.

В связи с признанием Ирана многие комментаторы вспоминают о другой авиакатастрофе – сбитом над Донбассом малайзийским самолетом MH17.

Borys Babin

Що ж, влада Ірану на найвищому рівні визнала відповідальність за збиття літака МАУ над Тегераном ракетою. Президент Ірану надав офіційні вибачення та пообіцяв забезпечити розслідування та покарання винних у загибелі українського літака. В рамках техічного розслідування інциденту, яке наразі згідно правил ІКАО триває в Ірані, фахівцям з України владою Ірану було надано доступ до доказів збиття літака ракетою. Явних перешкод з боку влади Ірану в розслідуванні катастрофи на цей момент не спостерігається. Таким чином наразі немає підстав звинувачувати Іран у міжнародному злочині чи злочині міжнародного характеру. Міжнародне порушення та міжнародна відповідальність Ірану за катастрофу вочевидь носитиме інший характер: визнання провини (вже зроблено), вибачення (вже зроблено), ефективне технічне розслідування та сприяння такому розслідуванню (робиться), національне кримінальне розслідування (обіцяно на найвищому рівні), відшкодування моральної та матеріальної шкоди жертв та авіакомпанії (обіцяно на найвищому рівні). Тому я б переконливо радив ПРИПИНИТИ спекулювати нібито "злочинними" діями ДЕРЖАВИ Іран або її керівництва, їх не вбачається на міжнародному рівні. Я б навпаки радив ставити нинішню правомірну поведінку Ірану та його керівництва У ПРИКЛАД іншій державі, яка більше пяти років відмовляється визнавати провину за збиття літака в умовах збройного конфлікту та фінансування нею тероризму.

Все процитированные в этом обзоре публикации взяты из открытых источников

FACEBOOK КОММЕНТАРИИ:

В ДРУГИХ СМИ
Recommended

XS
SM
MD
LG