Доступность ссылки

«Давайте уже Жириновского пригласим! Чего мелочиться...» – из крымских сетей


Шведский музыкант Доктор Албан (Dr. Alban) вместе с президентом Украины Владимиром Зеленским

В центре внимания интернет-общественности – шведский певец Dr. Alban и российский политик Ирина Хакамада. И тот, и другая угодили в скандал из-за своего «крымского прошлого».

Dr. Alban выступил в новогоднем шоу «Вечерний квартал», а позже рассказал о том, при каких обстоятельствах это произошло. «Мне был запрещен въезд в Украину из-за моего предыдущего шоу на оспариваемом полуострове Крым. С вмешательством президента я смог попасть в Украину. Очень хорошая прогулка в Киеве с президентом в толпе», – написал шведский певец в Instagram.​

Тот факт, что Dr. Alban, ранее посещавший Крым через закрытые Украиной пункты пропуска, теперь с помощью президента Владимира Зеленского попал в Киев, возмутил комментаторов.

Сеит-Ягъя Казаков

Зеленский копает под себя, нарушая законы, гарантом которых он выступает. Когда нибудь это аукнется наказанием. Но пока он этого не знает.

Rüstem Mamut Oğlu Ablâtif

Албан прямо написав, що Зєлєнський особисто втрутився, щоби його пустили. Зєлєнський не посоромився фотографуватися з Албаном. Щонайменше, використав службове становище задля власного підприємства...

Andrey Martian

Какая разница где ты пел, если ты ДрАлбан.

Oleh Moskalenko

Бабло понад усе, тому яка різниця.

Ilmi Umerov

Рыба гниет с головы

Людмила Сиворотка

Сумніві нема. Робляться свідомі і послідовні кроки, які ставлять за мету довести суспільство до активних громадянських заворушень.

Pavel Dovbysh

Фууу. Яка ж ТУХЛЯТИНА...
Все у "ручному" режимі...
Президент посприяв... Спірний (НЕ окупований) півострів Крим...
...Поясніть тому Албану, що півострів НЕ спірний. І поясніть силовикам, що вони пустили порушника державного кордону. А людині, що є "президентом" – можете нічого не пояснювати. Йому потім пояснять партнери, які дуже добре бачать, що санкціі ними накладаються , але "керівник" зацікавленоі краіни сам об ті санкціі витирає ноги задля свого комерційного шоу і задля поповнення власноі кишені...

Oleksandra Dvoretska

Я впевнена, що ті іноземці, які не поважають наші кордони – не поважають і нашої держави...
...Чому це важливо? Більше 13 000 наших громадян загинуло через важливість існування України – відновлення її кордону і збереження суверенітету. В той час, як іноземці прямують до Криму через Москву, фактично порушуючи українське і міжнародне законодавство, отримуючи виключно російські дозволи і проходячи виключно російський прикордонний контроль. Тобто, ігноруючи і кордони, і суверенітет України.
І у мене викликає жах, що сприяє такому порушенню сам Президент України. Новина, яка шириться сьогодні в мережі – це неприпустимо. Я пропустила виступ Dr Alban в Краматорську у вересні 2019, але коли він же сам пише, що вирішити проблему з його попереднім перетином кордону через «disputed /оспорюваним» Крим допоміг Зеленський – це провал. Провал і чіткий сигнал за кордон: наші кордони може порушувати будь хто, більш того, потім цій людині гарантована можливість ще й заробити грошей в Україні і отримати стискання рук і «прогулянку Києвом» з Президентом.
Можливо мало хто з нової команди знає, що в Криму не працюють міжнародні організації і місії через те, що РФ хоче, щоб вони проходили саме російський прикордонний контроль, отримували відповідні візи і дозволи на роботу через МЗС РФ, фактично вимагаючи визнати право росіян перебувати в Криму.
Так що змінилося, ми вже дозволяємо порушувати український державний кордон, більш того пишатися цим?

Ernest Omer

Это и есть красные линии!

Пока участники обсуждения возмущались приезду шведского певца, подоспела еще одна новость: в Украину едет Ирина Хакамада. Российский политик, которая в свое время предлагала «выкупить» Крым у Украины, планирует принять участие в бизнес-форуме в Киеве. Ее выступление организует компания Taryan Group.

Сергій Громенко

патамушто нит разницы!

Рефат Чубаров

Розслабляйтеся в передчутті насолоди...
Вся московська погань, яка підтримала окупацію Росією Криму, збирається в Україну...
Підніжний корм в Москві скінчився, охляли, поправитися вирішили в Києві

Татьяна Гузик

что ей и ей подобным делать у нас, тем более – учить?? Этим организаторам – штрафы и отобрать лицензии нахрен

Oleksandra Dvoretska

У форумів і тих, хто запрошує на них гостей завжди є організатори. В цьому випадку це Taryan Group – великий київський забудовник. До нього і треба адресувати свої запити, щодо етичності.
А ще працювати з тими, хто готовий платити гроші за квитки на нього. Було б цікаво, якби знайшлись люди, які б повертали квитки через Хакамаду. Але, на жаль, поки все виглядає навпаки.
Слухати тих, хто підтримує окупанта повинно бути не те, що не модно, а соромно. Нагадую, що це кияни несуть їй баблішко. Їй та організатору.
В іншому, якщо у СБУ є обгрунтовані претензії до неї, вони цілком можуть зробити так, щоб більше не було бажання у неї навідуватись в Київ підзаробити на свята...

Shevket Zmorka

В аеропорту разворот на 180^ ...и обратно

Джема Ягьяева-Велиулаева

Надеюсь не впустят :-(

Евгений Мудриченко

Проблема у Зе в том, что Квартал уже на последнем издыхании, а люмпенам необходимо и дальше предоставлять зрелища, раз с обещанным хлебом не получается. Ведь те, кто за него топил, живут по этому архаистическому принципу: «хлеба и зрелищ».

Ragim Gumbatov

Анекдот с бородой. Мужик размещает в газете объявление: кто пришлёт мне 1 доллар, расскажу ему секрет – как стать миллионером.
Через некоторое время извещение в газете:
В силу того, что ко мне обратились миллион человек и я не смогу всем ответить, сообщаю вам через газету – я другого способа стать миллионером не знаю.
Так что, скорее, Хакамада тоже из этой же серии.

Макс Игошин

Давайте уже Жириновского пригласим!!! Чего мелочиться...

Все процитированные в этом обзоре публикации взяты из открытых источников

FACEBOOK КОММЕНТАРИИ:

В ДРУГИХ СМИ
XS
SM
MD
LG